НАВІГАЦІЯ
НОВИНИ "ПРОГРАМИ ДЛЯ БІЗНЕСУ"
Як самостійно перевірити свій страховий стаж онлайн?
Який мій страховий стаж?

Чи дійсно роботодавець сплачує за мене податки?

Чи немає помилок в розрахунку мого страхового стажу?


Відповідь на усі ці запитання можна отримати за кілька хвилин не встаючи з дивану. Все що Вам необхідно — це мати ЕЦП (що таке Електронний цифровий підпис?).

На "Порталі електронних послуг" Пенсійного фонду у розділі "Дані з реєстру застрахованих осіб" громадяни - користувачі веб-порталу мають змогу, не виходячи з дому, отримати про себе відомості з Реєстру застрахованих осіб ПФУ.

Як зареєструватись онлайн за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП)?

  1.
  Перейти за посиланням https://portal.pfu.gov.ua/ та натиснути кнопку «Вхід»

  2.
  В закладці «За ЕЦП» ознайомтесь зі списком АЦСК, ЕЦП яких підтримує веб-портал ПФУ і оберіть потрібний (в нашому прикладі ми обираємо АЦСК "Україна")

  Що робити, якщо у мене немає ЕЦП?

  3.
  Вкажіть шлях до вашого ЕЦП на диску, або флешці і введіть пароль

  4.
  Оберіть пункт "Мій страховий стаж"

  Якщо у Вас немає електронного підпису - Ви його можете отримати у нашому Акредитованому сертифікаційному центрі, що знаходиться у Львові за адресою вул. Водогінна, 2, офіс 116. У нас немає черг =) зате є усміхнений персонал і запашна кава з ласощами... Беріть з собою паспорт, ідентифікаційний код і флешку - не встигнете спорожнити філіжанку кави, як у Вас вже є електронний підпис ;)

  Вартість такої послуги для фізичної особи на рік часу становить: 104 грн.

  Щоб замовити рахунок, або записатись у графік - телефонуйте нам за номером гарячої лінії 032 242 49 82, оформляйте онлайн заявку на сайті, або пишіть нам у Viber.