ціна товару/ послуги, зарплата та аванс на закордонне відрядження у гривнях, але з прив'язкою до валюти . Особливості бухобліку та податкові наслідки.
Відпускні – "гарячі" питання:
коригування середньоденної для виплати відпускних. Огляд можливих варіантів на числових прикладах; чи може директор та головний бухгалтер підписувати звітність під час відпускних, у відпустку на "вихідні".Резерв відпусток, невикористані дні відпустки за минулі роки.
Cпрощена система оподаткування
«непрості» питання розрахунків через РРО, застосування платіжної системи LiqPay . Повернення авансів покупцям – у якому звітному періоді слід зменшити об'єкт оподаткування. Дві різні позиції від фіскалів.
перша практика застосування Положення №148 щодо встановлення ліміту, застосування касової книги відокремленими підрозділами, підпису касових документів у вихідні
Про «бухоблікові» питання при перевірці фіскалами:
нетипова кореспонденція між регістрами бухгалтерського обліку – «дорожня карта» для контролюючого органу при перевірці. Журнал – Головна книга на підприємстві: архаї́зм чи обов'язковий звітний документ?
ПДВ – питання, що "наболіли":
«зайві» податкові накладні; «критичні» та «некритичні» помилки в податкових накладних; розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної; уточнена декларація з ПДВ
Все про «валютне відрядження»:
обчислюємо гривневий еквівалент вірно, курсові різниці та "крос курс", аванс на відрядження – право чи обов'язок , валюта авансу.
Фінансовий та операційний лізинг:
все про орендні операції та вплив на ПДВ та ПНП.
Закон про ТзОВ – вступає в силу
про що слід подбати та в які строки