Main menu

Звіт з семінару 29.05.2014

29 травня в офісі компанії "Програми для бізнесу" було проведено другий семінар по роботі з системою електронного документообігу “M.E.Doc”. Невеликою, але дружною компанією ми, крок за кроком, розібрали проблеми, які найчастіше трапляються у роботі з програмним комплексом. Нагадали, наскільки важливим є резервне копіювання інформації на додаткові носії. Ознайомились з хитрощами у “Медку”, про які не усі знають. Поділились порадами, які можуть допомогти у важкій роботі бухгалтера. Поспілкувались на тему електронного документообігу на підприємстві... Та що там писати - загалом чудово і продуктивно провели час разом =) Дякуємо усім нашим любим клієнтам, які змогли відвідати цей семінар. Щоб прийняти участь у наступних семінарах - слідкуйте за анонсами на сайті, та вчасно подавайте заявки =)
Дуже потрібні такі семінари, як для початкових користувачів,так і для вирішення питань, що виникають в процесі роботи з програмою.
Є нюанси які самостійно важко оптимізувати, а на семінарі звернули на це увагу - і буде легше працювати з програмою та зекономити час на подачу звітності . Атмосфера дуже доброзичлива, що дає можливість добре засвоїти інформацію. Надіємось на подальшу співпрацю .Запрошуйте на наступні семінари. Дякуємо за турботу про бухгалтерів.Головний бухгалтер ПП "Девик"
п. Людмила


Чай(кава) з печенюшками Дата проведення 29.05.2014 (16:00) Тривалість: 2 години Розіграш призів

 

 

 

 

Завантаження

Акції Компанії

На даний момент немає жодних акцій, слідкуйте за новинами

Ми у соціальних мережах

Контакти

242-49-82
pdblviv
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

FacebookВконтакті