Main menu

Електронний цифровий підпис

Вид електронного підпису, отриманого за результатом криптографічного перетворення набору електронних даних, який додається до цього набору або логічно з ним поєднується і дає змогу підтвердити його цілісність та ідентифікувати підписувача. Електронний цифровий підпис накладається за допомогою особистого ключа та перевіряється за допомогою відкритого ключа.

 ПРАЙС

Чому зручно здавати звітність в електронному вигляді?

24 години на добу Ви маєте можливість відправляти документи в різні контролюючі органи, залишаючись на свому робочому місці
У будь яку податкову інспекцію, знаходиться вона у Києві, чи Дніпропетровську - Ви відправляєте звіти за 5 хвилин
Безпечність і юридична прозорість документообігу гарантує захист звітів від несанкціонованого доступу 
Без помилок і з першого разу - завдяки вбудованій системі перевірки
Електронна звітність - економить час! Впевнені, у Вас є більш цікаві заняття в житті ніж стояти в черзі

 

 

 

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ ЕЦП!

 


Тепер Ви можете використовувати електронну пошту для швидкої подачі звітності в ДПАУ, ПФУ та Державний комітет статистики.

 

Витративши всього 5 хвилин, Ви сформуєте, перевірите та відправите Ваші електронні звіти ( Декларацію по ПДВ, звіти по персоніфікації та інші), до відповідної інстанції! Крім того, інстанція, що контролює Вашу діяльність, надішле Вам квитанцію про прийняття та перевірку Вашої документації!

"А як же паперові оригінали?" - запитаєте Ви.

Використовуючи електронний цифровий підпис, Ви надаєте своєму електронному документу такої ж юридичної сили, як і звичайному - паперовому. Адже відповідно до Закону України "Про електронний документ і електронний документообіг" та "Про електронний цифровий підпис", підписаний ЕЦП електронний документ має всі необхідні реквізити юридично значимого паперового документа і не потребує підтвердження!

На скільки це можливо в наших умовах?

 

Зателефонуйте за тел.0(32) 24-24-982

 


Маючи в наявності систему «M.E.Doc» та електронний цифровий підпис, отриманий в "Українському сертифікаційному центрі", Ви можете обмінюватись будь-якою документацією - звітами, договорам, первинною документацією - з будь-якими контрагентами, в т.ч. і з держструктурами.

Якщо Ви тільки починаєте працювати з електронною звітністю, то "Український сертифікаційний центр" надасть Вам безкоштовну версію системи «M.E.Doc»для подачі електронної звітності·в ДПАУ и ПФУ. Після придбання ліцензії на систему «M.E.Doc» Ви також отримуєте можливість подавати електронну звітність до Державного комітету статистики.

 

Чекаємо Вас за адресою: м. Львів, вул. Водогінна, 2, офіс 113

 

 

Ми обслуговуємо понад 8000 підприємств Львівської області

SoftServe METRO TOI TOI Еко Львів Галицькі контракти Ніко Захід

Завантаження

Акції Компанії

На даний момент немає жодних акцій, слідкуйте за новинами

Ми у соціальних мережах

Контакти

242-49-82
pdblviv
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

FacebookВконтакті