Main menu

«Дебет-Кредит» і Medoc представляють новий сервіс для передплатників електронного cервісу –
безкоштовна подача звітності online

Тепер усі передплатники електронного сервісу «Дебет-Кредит» можуть безкоштовно здавати звітність, використовуючи систему «M.E.Doc-Online»

Що таке «M.Е.Doc-Online»?

Це спрощена версія системи електронного документообігу «M.E.Doc», адаптована для здачі звітності в онлайн-режимі через Інтернет.
Доступ до роботи з «M.Е.Doc-Online» можливий з будь-якого комп'ютера з доступом в Інтернет і за наявності сертифікатів ключів «Українського сертифікаційного центру», які забезпечать юридичну силу ваших звітів та повну безпеку ваших даних!


Передплатники електронного сервісу «Дебет-Кредит» можуть безкоштовно* здавати звітність за допомогою системи «М.Е.Doc-Online». Зробити це досить просто:

1 Авторизуйтесь (введіть логін і пароль) у своєму персональному кабінеті на my.dtkt.ua

2 Виберіть у меню зліва закладку «Моя звітність»

3 Зареєструйте платника податків у системі для здачі звітності, виконавши декілька простих кроків. Після цього Ви зможете переходити з нашого сайту одразу на сервіс «M.E.Doc-Online».

* Кожен передплатник, незалежно від того, скільки підприємств він веде, безкоштовно може здати звітність тільки щодо одного підприємства. Сервіс - безкоштовний для вас протягом всього періоду Вашої передплати на електронний сервіс «Дебет-Кредит».

Завантаження

Акції Компанії

На даний момент немає жодних акцій, слідкуйте за новинами

Ми у соціальних мережах

Контакти

242-49-82
pdblviv
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

FacebookВконтакті