Main menu

Захисти свій бізнес!

Компанія "Програми для бізнесу", робить усе щоб ваша робота з комп’ютером була  невимушеною та приносила лише задоволення. Але кожен комп’ютер потребує захисту від інтернет-загроз та шкідливого ПЗ.  Саме тому ми отримали статус першого у  Львові Авторизованого сервісного центру  антивірусного програмного забезпеченняDr.Web.

  

Завантажити

 

Ми   пропонуємо  Вам придбати антивірусну програму для робочого комп’ютера, тому що знаємо, що допоможемо Вам зекономити. "Яким чином"? - запитаєте  Ви. Ми знаємо, що витрати на придбання антивірусу у підсумку  будуть набагато нижчими за фінансові збитки від впливу вірусних програм.

Чому Dr.Web? 

   

Антивірус Dr.Web розробляється з 1992 року.

Це одна з найперших у світі антивірусних програм. «Доктор Веб» - російська компанія, програми якої створюються тільки російськими розробниками.

Власна службу вірусного моніторингу

«Доктор Веб» має власну службу вірусного моніторингу, яка збирає зразки вірусів по всьому світу. Це обумовлює високу швидкість реакції на нові загрози, особливо російського походження.


 

Відповідність  закону «Про захист персональних даних»

Dr.Web повністю відповідає вимогам закону «Про захист персональних даних», що пред’являються до антивірусних продуктів, і може застосовуватися в мережах, які відповідають максимально можливому рівню захищеності.

 Сертифікат сумісності з 1С

Dr.Web сертифікований на сумісність з комплексом програм фінансового обліку «1С:Підприємство 7.7 і 8». На відміну від більшості конкуруючих рішень програмні продукти Dr.Web мають сертифікати Держспецзв’язку України, а також сертифікати відповідності ФСТЕК і ФСБ.

 

 

   

Ми обслуговуємо понад 8000 підприємств Львівської області

SoftServe METRO TOI TOI Еко Львів Галицькі контракти Ніко Захід

Завантаження

Акції Компанії

На даний момент немає жодних акцій, слідкуйте за новинами

Ми у соціальних мережах

Контакти

242-49-82
pdblviv
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

FacebookВконтакті