Main menu

Відгуки про Компанію

Відгук з семінару 29.05.14

Дуже потрібні такі семінари, як для початкових користувачів,так і для вирішення питань, що виникають в процесі роботи з програмою.
Є нюанси які самостійно важко оптимізувати, а на семінарі звернули на це увагу - і буде легше працювати з програмою та зекономити час на подачу звітності . Атмосфера дуже доброзичлива, що дає можливість добре засвоїти інформацію. Надіємось на подальшу співпрацю .Запрошуйте на наступні семінари. Дякуємо за турботу про бухгалтерів.

п. Людмила

ПП "Девик"Відгук з Турнір Angry Birds #1 28.04.14

Шановні колеги! Мабуть усім нам в складний час, коли і не зовсім робочий настрій та й взагалі відсутній настрій як такий, важливо не втратити почуття реальності, конкурентності, самореалізації та індивідуальності... Для кожного з нас різні речі стають збудниками позитиву, кожен має свої уподобання, але важливо в складні моменти життя їх згадувати чи знаходити, та поринати хоча б на декілька хвилин чи годин у день... От і для мене побиття "свиней" стало віртуальною розрадою минулого тижня, азарт в результатті змагання став тим збудником конкуренції, а результат (хоч і не переможний) - проявом моєї індивідуальності та бажання реалізувати себе... 
Долучайтесь не тільки до гри, долучайтесь до кола друзів компанії, якій важливі не тільки робочі будні, не тільки вирішення проблем вашого бізнесу чи звітності, а й постійний "небудній" позитив, дарований командою професіоналів!!!
P.S. Не важливо що ти робиш, важливо як ти це робиш!

Ігор Фостяк
ТзОВ "Стар-Буд"Відгук з гра Cash Flow 06.04.14

Начав играть в игру Денежный Поток, мы смогли понять, что действительно важно для того, чтобы достичь успеха. Игра полностью ломает стереотипы, навязанные нам обществом, учит нас финансовой грамотности и смекалке, основам инвестирования и ведения бизнеса. Игра Cash Flow может круто изменить нашу жизнь в лучшую сторону. Это актив, состоящий из наших знаний, актив, который перепрошивает наше мышление на практике!
Благодарю компанию Программы для бизнеса за чудесные мероприятия и интересные решения. Жду с нетерпением новые приглашения!Федуняк Ольга 
"Планета Меблів"


Відгук з семінару 27.03.2014

"Я відношусь до тих бухгалтерів, які застали і ручний облік, і автоматизований. Порівняти є з чим. Одна справа, коли ти біжиш в різні податкові і стоїш в чергах, і зовсім інша - коли, п'ючи каву, відправляєш звітність через M.E.Doc. Нещодавно була на семінарі, організованому компанією "Програми для бізнесу", і ось що хочу сказати: по-перше: завжди дякую тим людям, які придумали таке програмне забезпечення і які його впроваджують; по-друге: будучи вже досвідченим користувачем, на семінарі отримала багато корисної інформації, яка дала мені можливість ще більше заощадити свого часу; по-третє: корисні посилання, якими поділилися представники компанії "Програми для бізнесу", "юзають" наші працівники та клієнти, всі дуже задоволені... по-четверте: у співпраці з менеджерами компанії, я виросла як фахівець, що дало мені змогу виграти супер МЕД!!! :) І взагалі - дякуємо за те, що Ви є! Нам, бухгалтерам, дуже комфортно, коли Ви поруч :)"

Зубашевська Леся 
ТзОВ "Аудиторська компанія "КОНЦЕПТУАЛЬ"ТзОВ “ІЗО оптика Україна”

"Висока  професійність, швидкість в обслуговуванні, доброзичливе  відношення  до  клієнтів - це  девіз  роботи  колективу компанії «Програми для бізнесу». На  кожне звернення - отримуєш швидку і  вичерпну   консультацію. Працівники  зустрічають завжди  з  усмішкою  та  готовністю  допомогти, при необхідності жертвуючи   власним   вільним часом. Дуже  вдячна за  приємну  співпрацю! Бажаю  усім  працівникам   завжди  міцного здоров’я, хорошого настрою, процвітання  бізнесу та   щирих та  вдячних  клієнтів!"

Андел М.В.
ТзОВ “ІЗО оптика Україна”
Головний бухгалтер
www.izooptika.com.ua

ТзОВ “Будівельна Компанія “УкрСпецБуд-Монтаж”

"Приємний і вигідний інтерфейс програми, корисні різносторонні можливості, необхідні для роботи бухгалтера.
І найголовніше – це втілення всіх останніх змін в законодавстві України відносно бухгалтерської документації і ведення електронного документообігу, швидка реакція на зміни в законодавстві. Це – коротко про "М.Е.dос".

Та особливо хочеться висловити подяку ПП "Програми для бізнесу" Наталі Прокопишин. Висококваліфікований спеціаліст, що досконало знає свою роботу і завжди готова прийти на допомогу: навчить, порадить, при необхідності допоможе виправити помилки в користуванні програмою. І робить Вона це все із щирістю і легкістю. Саме спілкування з таким фахівцем приносить задоволення від роботи з програмою "М.Е.dос"."

Гаврилків Галина Євгенівна
ТзОВ “Будівельна Компанія “УкрСпецБуд-Монтаж”
Головний бухгалтер

ТзОВ "Грейдвент"

"Хочу висловити щиру подяку колективу ПП “Програми для бізнесу” за співпрацю!

Терміново треба було зарееструвати податкову накладну в ЄДР, ( ніколи раніше не працювала з електронною звітністю) звернулась по допомогу на ПП “Програми для бізнесу”, через годину в мене в офісі сидів спеціаліст Наталя, яка буквально за півгодини встановила програму зарееструвала електронні підписи і відправила сертифікати в податкову і я змогла вже відправляти звіти і отримувати квитанції про прийняття. Вдячна Вам за розуміння і допомогу в нашій складній і нервовій роботі бухгалтера, коли зміни законодавства неможливо передбачити але потрібно вчасно відреагувати. Як більшість бухгалтерів я веду два підприємства і встановила собі «M.E.Doc» і на іншу фірму. Поновлення приходять вчасно, не потрібно щось вишукувати в інтернеті, просто- одним кліком мишки всі нові звіти та зміни в тебе за мить на робочому столі. Тепер я не втрачаю час на черги в податковій і пенсійному, краще піти в перукарню або присвятити вільний час чоловіку і згадати що ти насамперед жінка, а вже потім – бухгалтер.

Бажаю процвітання і довгих літ!"

Зінченко Катерина Анатоліївна
ТзОВ "Грейдвент"
Головний бухгалтер
http://www.gradevent.com.ua

Дизайн студія Ольги Федуняк

"За фахом - дизайнер. Будучи надто відстороненою від таких термінів, як звіт, економіка, завше приходилось напружувати себе, коли приходила черга здавати звітність до державних органів: податкової, пенсійного...і т.п.


Тепер придбавши ПЗ "M.E.doc" я маю завше чудовий настрій, з задоволенням натиснувши кілька кнопочок клавіатури - усвідомлюю, що звіти вже в податковій...і не потрібно більше сушити голову і витрачати на це купу часу і нервів оббиваючи пороги даних інстанцій.... щиро вдячна працівникам фірми"

Ольга Федуняк
Дизайн студія Ольги Федуняк
http://www.olpena.com

Завантаження

Акції Компанії

На даний момент немає жодних акцій, слідкуйте за новинами

Ми у соціальних мережах

Контакти

242-49-82
pdblviv
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

FacebookВконтакті