НАВІГАЦІЯ
ПОДАТКИ В КОНТЕКСТІ ФІНАНСОВИХ УГОД:
СТРАТЕГІЯ, СТРУКТУРИЗАЦІЯ ТА РИНКОВА ПРАКТИКА
ПЕРСПЕКТИВИ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ
14.11.2019
200 €
Семінар проводиться англійською мовою.
Литва, м. Вільнюс,
Готель "Pacai"
ЛЕКТОР
Аста Еванс

старший податковий юрист
Лектор - старший податковий юрист однієї з 5 лідируючих адвокатських контор Великобританії Clifford Chance. Вона має великий досвід в галузі фінансів і податків, консультує з усіх податкових питань.

В даний час Аста працює з групою Steinhoff, яка має проблеми з ліквідністю і хоче рефінансувати і реструктуризувати Hemisphere - яке володіє нерухомістю підприємства:

Аста також консультувала:
- Групу McLaren з питань рефінансування і об'єднання групи:
- Банк Clydesdale Bank з питань публічної пропозиції акцій:
- Банк The Co-operative Bank plc з питань, пов'язаних з реструктуризацією:
- Одну з арабських країн Перської затоки з питання введення ПДВ:
УВАГА!
Семінар проводиться англійською мовою.
РЕГЛАМЕНТ
Четвер
14 листопада
09:00 - 10:00 - РЕЄСТРАЦІЯ
10:00 - 12:00 - ЧАСТИНА 1
12:00 -13:00 - Обідня перерва
13:00 -14:45 - Частина №2

Опис семінару:
Податки в контексті фінансових угод: стратегія, структуризація і ринкова практика. перспектива Великобританії

За кількістю фінансових угод Великобританія лідирує в Європі, тому податкова практика фінансового ринку цієї країни в Європейському Союзі є безпрецедентною. Старший юрист Податкового департаменту Clifford Chance розповість, як уникнути випадкового установи постійного місцезнаходження в Великобританії, а також представить основні податкові віхи на ринках позик і капіталу.

Семінар веде Аста Еванс, старший юрист Податкового департаменту однієї з 5 лідируючих адвокатських контор Великобританії Clifford Chance, яка працювала з усіма найбільшими банками, фінансовими інституціями і консультувала такі групи як Jaguar і McLaren.

1. Податки і постійне місцезнаходження в Великобританії:
- Податки і постійне місцезнаходження підприємства в Великобританії:
- Коли підприємствам потрібно платити податки в Великобританії, навіть якщо вони не є податковими резидентами Великобританії.

2.Фінансові продукти, поширювані на ринках капіталу (податкові питання):
- Огляд податків в угодах ринків капіталу: програми середньострокових позик, одноразові емісії, високоприбуткові угоди і поширення регульованого капіталу;

- Загальні податкові питання і практика ринку капіталу (вимоги по розкриттю податків, вимоги та умови викупу, пов'язаного з податками, податок, утримуваний у джерела виплати доходів, і перерахунок сум).

3. Податки і світ позик: вплив на ціноутворення, ризик і документацію. Основне керівництво для позикодавців, займополучателя і їх радників.

- Загальні податкові положення і специфічна проблематика угод позик;

- Основні види податків (гербовий збір, ПДВ, податок, утримуваний у джерела виплати доходів) в контексті договорів про виключення подвійного оподаткування;

- Особливості оподаткування в області інвестиційних позик, фондових угод, угод фінансування нерухомості, а також у випадках рефінансування підприємств, що мають проблеми з платоспроможністю;

- Конкретні практичні приклади: як розподіляється податковий ризик між сторонами угоди і як це слід закріпити в юридичних документах. Тенденції ринку 6 дія проекту ерозії податкової бази і перенесення прибутку (англ. Base erosion and profit shifting (BEPS)).
До початку семінару:
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
РЕЄСТРАЦІЯ
11.14 Вільнюс


200 €

✔ Навчальний матеріал

✔ Відповіді на ваші питання

✔ Сертифікат учасника

✔ Обід
РЕЄСТРАЦІЯ
Партнерський семінар Аста Еванс м. Вільнус
Місце проведення семінару: Готель "Pacai", Вільнюс
ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ