НАВІГАЦІЯ
Програми
для бізнесу
M.E.Doc

АКЦІЯ - 50%
з 03 по 31 липня
для нових клієнтів
ТВОЯ
ЗНИЖКА
Липень — завжди особливо приємний місяць для бухгалтерів та сповнений сюрпризів для усіх клієнтів M.E.Doc. Цього року ми також розпочинаємо липень із чудових сюрпризів і обіцяємо дивувати вас цілий місяць, адже попереду «Медовий місяць» для наших нових клієнтів.
Ми ж у M.E.Doc завжди дбаємо, щоб український бізнес мав змогу працювати та розвиватися за будь-яких умов. Саме тому, ми запускаємо акцію "Медовий місяць" від M.E.Doc. З 3 по 31 липня включно для нових клієнтів діятиме знижка 50% на модулі: "Електронний документообіг", «Звітність», «Зарплата», «Облік ПДВ». Також взяти участь в акції та придбати будь-який модуль за максимально вигідною ціною можуть клієнти, які користувалися програмою M.E.Doc до 31.12.2022 і потім не продовжували термін дії ліцензії.
Звісно користувачі M.E.Doc знають, що можливості програми безцінні, адже M.E.Doc — це завжди надійний та дієвий механізм для безперебійної та ефективної комунікації між окремими бізнес-одиницями та державою. ЕДО, звітність, облік ПДВ, виплати зарплат — це ті необхідні бізнес-процеси, які мають діяти безперебійно за будь-яких умов.
Скористайся акційною пропозицією до 31.07.2023
m.e.doc
-50%
АКЦІЯ
Отримай рахунок